Sandale din piele naturala 173409 negru

Sandale din piele naturala 173409 negru

4.05/5 (176)

Sandale din piele naturala 173409 negru

  • Tip piele: naturala
  • Material: piele
  • Produse similare

    Sandale FLAVIA PASSINI visinii , A314, din piele naturala Livrare gratuitaReducere 122 LEI

    Sandale FLAVIA PASSINI visinii , A314, din piele naturala

    38% 329 LEI
    83
    207 LEI info
    4.64/5

    Sandalele FLAVIA PASSINI visinii pentru femei impresioneaza prin combinatia de piele naturala premium si nuanta sofisticata de visiniu, fiind o alegere distincta pentru sezonul cald.

    Sandale elegante CALL IT SPRING albe, KALYAA 102, din piele ecologica Livrare gratuitaReducere 112 LEI

    Sandale elegante CALL IT SPRING albe, KALYAA 102, din piele ecologica

    36% 319 LEI
    86
    207 LEI info
    4.63/5

    Sandalele elegante CALL IT SPRING, model KALYAA 102, confectionate din piele ecologica de calitate superioara, in nuanta alba, reprezinta alegerea ideala pentru femeile care doresc

    Sandale FLAVIA PASSINI maro, 5709, din piele naturala Livrare gratuitaReducere 122 LEI

    Sandale FLAVIA PASSINI maro, 5709, din piele naturala

    38% 329 LEI
    51
    207 LEI info
    4.56/5

    Sandalele FLAVIA PASSINI maro, model 5709, realizate din piele naturala, aduc un plus de eleganta si rafinament garderobei de vara a oricarei femei. Categoria sandale

    Sandale dama -  517344 - Piele ecologica - Negru Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama - 517344 - Piele ecologica - Negru

    10% 228 LEI
    108
    207 LEI info
    4.40/5

    Caracteristici Culoare: negru Material: sintetic

    Sandale FLAVIA PASSINI negre, 5709, din piele naturala Livrare gratuitaReducere 122 LEI

    Sandale FLAVIA PASSINI negre, 5709, din piele naturala

    38% 329 LEI
    37
    207 LEI info
    4.52/5

    Descopera sandalele negre FLAVIA PASSINI 5709, din piele naturala, create special pentru femeile care apreciaza rafinamentul si confortul in fiecare pas. Aceasta pereche eleganta se

    Sandale dama  model SVING - roz - curele din nailon - talpa moale din spuma EVA Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama model SVING - roz - curele din nailon - talpa moale din spuma EVA

    10% 228 LEI
    34
    207 LEI info
    4.23/5

    Caracteristici Culoare: roz Material: poliester Stil: casual

    Sandale dama  negre - nylon - talpa EVA Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama negre - nylon - talpa EVA

    10% 228 LEI
    25
    207 LEI info
    4.21/5

    Caracteristici Culoare: negru Material: poliester

    Sandale dama  coral - poliester - usoare - cu talpa din spuma EVA Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama coral - poliester - usoare - cu talpa din spuma EVA

    10% 228 LEI
    36
    207 LEI info
    4.24/5

    Caracteristici Culoare: coral Material: poliester Stil: casual

    Sandale elegante FLAVIA PASSINI albe, 4171, din piele naturala Livrare gratuitaReducere 122 LEI

    Sandale elegante FLAVIA PASSINI albe, 4171, din piele naturala

    38% 329 LEI
    69
    207 LEI info
    4.60/5

    Sandalele elegante FLAVIA PASSINI 4171 sunt alegerea ideala pentru femeile care apreciaza rafinamentul in sezonul cald. Realizate din piele naturala de calitate superioara pe o

    Sandale FLAVIA PASSINI bej, H5937, din piele naturala Livrare gratuitaReducere 112 LEI

    Sandale FLAVIA PASSINI bej, H5937, din piele naturala

    36% 319 LEI
    89
    207 LEI info
    4.63/5

    Descopera sandalele FLAVIA PASSINI bej, create special pentru femei ce apreciaza confortul in zilele calde. Realizate din piele naturala de calitate, aceste sandale casual ofera

    Sandale RIEKER bej, 62662, din piele ecologica Livrare gratuitaReducere 102 LEI

    Sandale RIEKER bej, 62662, din piele ecologica

    34% 309 LEI
    76
    207 LEI info
    4.58/5

    Sandalele RIEKER bej, din piele ecologica, sunt alegerea ideala pentru femeile care apreciaza confortul si stilul in sezonul cald. Designul rafinat si materialele de calitate

    Sandale dama - 5400067A -  Textil - Turcoaz Livrare gratuitaReducere 83 LEI

    Sandale dama - 5400067A - Textil - Turcoaz

    29% 289 LEI
    111
    206 LEI info
    4.59/5

    Caracteristici Culoare: turcoaz Material: textil

    Sandale FLAVIA PASSINI aurii, 28382, din piele naturala Livrare gratuitaReducere 73 LEI

    Sandale FLAVIA PASSINI aurii, 28382, din piele naturala

    27% 279 LEI
    24
    206 LEI info
    4.38/5

    Sandalele FLAVIA PASSINI aurii sunt create special pentru femeile care doresc confort in zilele toride de vara. Realizate din piele naturala de inalta calitate, aceste

    Sandale GOLD DEER aurii, 22081, din piele naturala Livrare gratuitaReducere 23 LEI

    Sandale GOLD DEER aurii, 22081, din piele naturala

    11% 229 LEI
    44
    206 LEI info
    4.27/5

    Sandalele GOLD DEER aurii din piele naturala sunt alegerea perfecta pentru femeile care doresc confort si rafinament in sezonul cald. Realizate cu atentie din materiale

    Sandale cu model impletit Brooklyn - Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale cu model impletit Brooklyn -

    10% 229 LEI
    64
    208 LEI info
    4.31/5

    Caracteristici Tip: cu platforma Culoare: bej Material: sintetic Imprimeu: logo Stil: casual Varf: rotund Tip talpa: flatform Tehnologie: matlite™ - literide™ Culoare elemente metalice: auriu

    Sandale RIEKER nude, 61913, din piele ecologica Livrare gratuitaReducere 133 LEI

    Sandale RIEKER nude, 61913, din piele ecologica

    40% 339 LEI
    105
    206 LEI info
    4.70/5

    Sandalele RIEKER nude 61913, create din piele ecologica rafinata, reprezinta alegerea ideala pentru femeile care apreciaza stilul casual si confortul in zilele calduroase. Acest model

    Sandale de piele cu par scurt - cu animal print Ogema - Maro inchis/Maro nisip Livrare gratuitaReducere 91 LEI

    Sandale de piele cu par scurt - cu animal print Ogema - Maro inchis/Maro nisip

    31% 299 LEI
    153
    208 LEI info
    4.61/5

    Caracteristici Tip: cu talpa joasa Culoare: maro inchis - maro nisip Material: piele naturala Imprimeu: cu model Stil: casual Varf: patrat Tip talpa: plata Culoare

    Sandale pentru femei -  BM221766 - Verde fistic Livrare gratuitaReducere 91 LEI

    Sandale pentru femei - BM221766 - Verde fistic

    31% 297 LEI
    48
    206 LEI info
    4.48/5

    Caracteristici Tip: cu platforma Culoare: verde fistic Material: sintetic Imprimeu: uni Stil: casual Varf: rotund Tip talpa: wedge Tehnologie: eva Sistem inchidere: capse Compozitie Partea

    Sandale dama - M 35907 -  Sintetic - Rosu Livrare gratuitaReducere 143 LEI

    Sandale dama - M 35907 - Sintetic - Rosu

    41% 351 LEI
    137
    208 LEI info
    4.71/5

    Caracteristici Culoare: rosu Material: sintetic

    Sandale pentru femei -  BM221766 - Roz prafuit Livrare gratuitaReducere 91 LEI

    Sandale pentru femei - BM221766 - Roz prafuit

    31% 297 LEI
    70
    206 LEI info
    4.54/5

    Caracteristici Tip: cu platforma Culoare: roz prafuit Material: sintetic Imprimeu: uni Stil: casual Varf: rotund Tip talpa: wedge Tehnologie: eva Sistem inchidere: capse Compozitie Partea

    Sandale pentru femei -  BM221766 - Negru Livrare gratuitaReducere 91 LEI

    Sandale pentru femei - BM221766 - Negru

    31% 297 LEI
    65
    206 LEI info
    4.52/5

    Caracteristici Culoare: negru Material: sintetic Stil: casual Varf: rotund Tip toc: clasic Tip talpa: plata Tehnologie: croslite™ Detalii: material respirabil Compozitie Partea superioara: material sintetic

    Sandale pentru femei -  BM221766 - Bej Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale pentru femei - BM221766 - Bej

    10% 227 LEI
    53
    206 LEI info
    4.28/5

    Caracteristici Culoare: bej Material: sintetic Stil: casual Varf: rotund Tip toc: clasic Tip talpa: plata Tehnologie: croslite™ Detalii: material respirabil Compozitie Partea superioara: material sintetic

    Sandale dama -  roz - plastic Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama - roz - plastic

    10% 227 LEI
    45
    206 LEI info
    4.26/5

    Caracteristici Culoare: roz Material: plastic Compozitie Partea superioara: material sintetic - plastic Material interior: material sintetic - plastic

    Sandale pentru femei -  BM221766 - Verde fistic Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale pentru femei - BM221766 - Verde fistic

    10% 229 LEI
    58
    208 LEI info
    4.30/5

    Caracteristici Tip: cu platforma Culoare: verde fistic Material: sintetic Imprimeu: uni Stil: casual Varf: rotund Tip talpa: wedge Tehnologie: eva Sistem inchidere: capse Compozitie Partea

    Sandale de piele cu model impletit Yakima - Portocaliu Livrare gratuitaReducere 132 LEI

    Sandale de piele cu model impletit Yakima - Portocaliu

    39% 340 LEI
    129
    208 LEI info
    4.69/5

    Caracteristici Tip: cu talpa joasa Culoare: portocaliu Material: piele naturala Stil: casual Tip talpa: plata Sistem inchidere: catarama Compozitie Partea superioara: piele Material interior: piele

    Sandale dama  negru piele naturala - Negru Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama negru piele naturala - Negru

    10% 229 LEI
    25
    208 LEI info
    4.21/5

    Caracteristici Culoare: negru Material: piele naturala Sistem inchidere: catarama Compozitie Material interior: piele ecologica

    Sandale GRYXX bej, 376201, din piele naturala Livrare gratuitaReducere 171 LEI

    Sandale GRYXX bej, 376201, din piele naturala

    46% 379 LEI
    43
    208 LEI info
    4.62/5

    Sandalele GRYXX bej, realizate din piele naturala si apartinand categoriei sandale casual pentru femei, aduc un stil rafinat oricarei garderobe estivale. Fabricate cu atentie de

    Sandale dama - 211144 -  Sintetic - Negru Livrare gratuitaReducere 106 LEI

    Sandale dama - 211144 - Sintetic - Negru

    34% 312 LEI
    68
    206 LEI info
    4.56/5

    Caracteristici Culoare: negru Material: sintetic

    Sandale dama -  Brooklyn Cork Low Wedge 21144 Sandal - Negru - Negru Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama - Brooklyn Cork Low Wedge 21144 Sandal - Negru - Negru

    10% 227 LEI
    43
    206 LEI info
    4.26/5

    Caracteristici Culoare: negru Material: sintetic Imprimeu: logo Stil: casual Varf: rotund Tip toc: clasic Tip talpa: plata Tehnologie: croslite™ Detalii: rezistent la apa - material

    Sandale dama Jazura Negre Livrare gratuita

    Sandale dama Jazura Negre

    43
    209 LEI info
    4.16/5

    Sandale  alb piele naturala - Alb Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale alb piele naturala - Alb

    10% 230 LEI
    85
    209 LEI info
    4.36/5

    Caracteristici Culoare: alb Material: piele naturala

    Sandale dama  toc - piele naturala - negru Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama toc - piele naturala - negru

    10% 230 LEI
    107
    209 LEI info
    4.40/5

    Caracteristici Culoare: negru Material: piele naturala

    Sandale singback Desert Kiss - Negru/Bej/Roz Livrare gratuitaReducere 105 LEI

    Sandale singback Desert Kiss - Negru/Bej/Roz

    34% 314 LEI
    228
    209 LEI info
    4.64/5

    Caracteristici Tip: cu platforma Culoare: negru - bej - roz Material: textil - sintetic Imprimeu: cu model Stil: casual Tip talpa: wedge Sistem inchidere: catarama

    Sandale dama -  auriu - piele naturala - Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama - auriu - piele naturala -

    10% 230 LEI
    6
    209 LEI info
    4.16/5

    Caracteristici Culoare: auriu Material: piele naturala Stil: elegant Compozitie Material interior: piele naturala

    Sandale dama -  300213537 - Piele ecologica - Maro - Maro Livrare gratuitaReducere 35 LEI

    Sandale dama - 300213537 - Piele ecologica - Maro - Maro

    15% 244 LEI
    103
    209 LEI info
    4.45/5

    Caracteristici Culoare: maro Material: piele ecologica

    Sandale ALDO negre, EBAERYN 001, din piele ecologica Livrare gratuitaReducere 140 LEI

    Sandale ALDO negre, EBAERYN 001, din piele ecologica

    41% 349 LEI
    79
    209 LEI info
    4.66/5

    Sandalele ALDO EBAERYN 001 captiveaza prin designul lor modern si finisajul in nuanta clasica de negru, adresandu-se femeilor care apreciaza stilul contemporan. Realizate din piele

    Sandale CALL IT SPRING albe, PRAYA 102, din piele ecologica Livrare gratuitaReducere 70 LEI

    Sandale CALL IT SPRING albe, PRAYA 102, din piele ecologica

    26% 279 LEI
    58
    209 LEI info
    4.45/5

    Sandalele CALL IT SPRING PRAYA 102, create din piele ecologica alba, sunt alegerea ideala pentru femeile care cauta o incaltaminte casual moderna si usor de

    Sandale dama  negru - piele ecologica - design minimalist - strasuri elegante Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama negru - piele ecologica - design minimalist - strasuri elegante

    10% 230 LEI
    36
    209 LEI info
    4.24/5

    Caracteristici Culoare: negru Material: piele ecologica Sistem inchidere: velcro Compozitie Material interior: piele ecologica

    Sandale dama -  300213 - Piele ecologica - Negru Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama - 300213 - Piele ecologica - Negru

    10% 230 LEI
    37
    209 LEI info
    4.24/5

    Caracteristici Culoare: negru Material: piele ecologica

    Sandale dama  5905588418627 - Piele naturala - Bej - Bej Livrare gratuitaReducere 30 LEI

    Sandale dama 5905588418627 - Piele naturala - Bej - Bej

    13% 239 LEI
    105
    209 LEI info
    4.43/5

    Caracteristici Culoare: bej Material: piele naturala

    Sandale Cali Day - Alb murdar Livrare gratuitaReducere 59 LEI

    Sandale Cali Day - Alb murdar

    23% 268 LEI
    143
    209 LEI info
    4.53/5

    Caracteristici Tip: cu toc Culoare: alb murdar Material: textil Imprimeu: uni Stil: casual Tip toc: masiv Tehnologie: luxe foam® Culoare elemente metalice: alb Sistem inchidere:

    Sandale FLAVIA PASSINI negre, 5005, din piele naturala Livrare gratuitaReducere 90 LEI

    Sandale FLAVIA PASSINI negre, 5005, din piele naturala

    31% 299 LEI
    102
    209 LEI info
    4.61/5

    Sandalele FLAVIA PASSINI 5005 pentru femei, realizate din piele naturala de culoare neagra, reprezinta o alegere rafinata pentru garderoba de vara. Acest model din colectia

    Sandale dama G-Star Raw - piele naturala - Negru Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama G-Star Raw - piele naturala - Negru

    10% 230 LEI
    26
    209 LEI info
    4.21/5

    Caracteristici Culoare: negru Material: piele naturala Sistem inchidere: velcro Compozitie Material interior: textile

    Sandale GRYXX negre, 924, din material textil Livrare gratuitaReducere 140 LEI

    Sandale GRYXX negre, 924, din material textil

    41% 349 LEI
    71
    209 LEI info
    4.64/5

    Sandalele GRYXX negre, model 924, confectionate din material textil si accente din piele naturala sunt dedicate femeilor care cauta rafinament si confort pentru sezonul cald.

    Sandale dama  WI23-LALITA-11 - piele naturala - auriu Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama WI23-LALITA-11 - piele naturala - auriu

    10% 230 LEI
    65
    209 LEI info
    4.31/5

    Caracteristici Culoare: auriu - bej Material: textil - piele naturala Compozitie Material interior: material sintetic

    Sandale dama -  catarama - Maro Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama - catarama - Maro

    10% 230 LEI
    27
    209 LEI info
    4.22/5

    Caracteristici Culoare: maro Material: piele naturala Sistem inchidere: catarama Compozitie Material interior: piele ecologica

    Sandale de dama  piele naturala - negru - inchidere cu catarama Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale de dama piele naturala - negru - inchidere cu catarama

    10% 230 LEI
    45
    209 LEI info
    4.26/5

    Caracteristici Culoare: negru Material: piele naturala Compozitie Partea superioara: piele naturala Material interior: material sintetic

    Sandale dama -  catarama - negru - piele naturala - Livrare gratuitaReducere 21 LEI

    Sandale dama - catarama - negru - piele naturala -

    10% 230 LEI
    5
    209 LEI info
    4.16/5

    Caracteristici Culoare: negru Material: piele naturala Stil: elegant Sistem inchidere: catarama Compozitie Material interior: textile